Çatı Yapım Hizmetleri

Çatı Yapım Hizmetleri
Çatı Yapım Hizmetleri
Çatı Yapım Hizmetleri

Çatı Yapım Hizmetleri

ASE İnşaat olarak, çatıcılar, çatı işleri, kiremit çatı, ondulun çatı, tüm çatı işlerini uygun fiyattan yapmaktayız. ASE İnşaat olarak çatılarınızı kökten elden geçirerek uzun yıllar çatılarınızı ehemmiyete alıyoruz. Neler yapıyoruz Çatı aktarmada, Mevcut çatınızın kiremitlerini teker teker kaldırıp, temizliyoruz. Kiremitler gerek duyulduğunda tel fırça ile temizlenerek 5 şerli 10 narlı şekilde çatı üzerinde istiflenir. Çatı karkasında ve döşemesinde kırık olanların yenilenmesi. Yağmur olukları yenisi ile değiştirilir. Gizli Yağmur oluklarının iç kısımlarının izolasyon ile kaplanıp, yağmur oluklarını sağlama alınması sağlanır.ASE İnşaat döşeme üzerine su izolasyonu olarak müşteri isteğine bağlı olarak, kiremit altı ziftli çuvallı izolasyon veya ziftli keçeli P2000 – P3000 – P4000 Gibi su izolasyonu çatıya uygulanarak, Çatı kiremitleri çatıya uygulanıp, Kiremit mahyaları çatının omuz kısımlarına uygulanıp mahyalar sıvanır.

  • Çatı Aktarma Hizmeti
  • Çatı Yalıtım Hizmetleri
  • Kenet Çatı Yapımı

Çatılarınız ASE İnşaat güvencesi, garantisi, kalitesi ve konusunda uzman personelimiz ve yılların deneyimi ile aktarma ve tamir işlerinin her türlü çatı yalıtım ve izolasyonunu kaliteli olarak ve zamannda iş teslimi anlayışı ve ekonomik fiyatlandırma ilkesi ile yapyoruz.

Kenet çatı ,kaplama malzemeleri olan boyalı-galvaniz sac,alüminyum,alüzing,bakır ve titanyum çinko gibi metal kaplama malzemelerinin kenet makinasi istenilen boylarda üretilerek çatı ve cephelerde uygulanmasıdır.Kenet sacların klipslerle çatıya her 60 cm de bir montaj edilerek iki kenet sacın el pensesi veya kenet sıkma robotu ile sıkılarak kenetlenmesine kenetli çatı denir. % 100 sızdırmazlık sağlaması,bütün çatı projelerine uygunluk ve istenilen boyda eksiz olarak kaplanabilmesi sebebi ile her geçen gün talebi artan bir çatı kaplama tipidir.

Çatı Yapım Hizmetleri
Çatı Yapım Hizmetleri
Çatı Yapım Hizmetleri

Fiyat Bilgisi İçin İletişime Geçebilirsiniz

Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.