Dış Cephe Mantolama Hizmetleri

Dış Cephe Mantolama Hizmetleri
Dış Cephe Mantolama Hizmetleri
Dış Cephe Mantolama Hizmetleri

Dış Cephe Mantolama Hizmetleri

Soğuk kışlarında evinizdeki sıcak havanın kaybolmaması için dış cephe mantolama işini yaptırmanız önemlidir. Evinizdeki ya da binanızda ki kapı, pencere, duvar ve çatıdan ısı kayıpları olur. Siz evde ısıyı yükseltemediğiniz zaman direk kombinin sıcaklığını arttırırsınız. Bu da faturanızın yükselmesi demektir.

Isı polisliği yapan dış cephe mantolama işi, tüm ısı kaçaklarını önler. Kaçmaya çalışan ısıyı tutar ve içeri hapseder. Böylelikle faturanız yüksek gelmez ve tasarruf yapmış olursunuz. Bu durum sadece soğuk kış aylarında değil yazın sıcaklarda da işler. Yazın klima çalıştırarak soğuttuğunuz evinizde ısı dışarı sızmadan eviniz soğuk kalır. Siz klimayı kapatsanız bile bir süre serinlik devam eder. İçeri ve dışarı arasında ısı transferi kesildiğinden dolayı binanızın da ömrü uzamış olur.

  • Mantolama İşinde Dübelleme Aşaması
  • Mantolama İşinde Dekoratif Kaplama

Mantolama işinde kuruma işlemi tamamlandıktan sonra dübelleme işlemi yapılır. Plakaların ek yerlerine dübeller atılır. Yüksek binalarda son katlara atılan dübel sayısı artırılır. Dübel işleminin devamında sıvı uygulaması işlemi başlar. Plakalarının üzerlerine bir kat olacak şekilde sıvı uygulanır. Yine 24 saat beklenir.

Fiyat Bilgisi İçin İletişime Geçebilirsiniz

Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.