İç Dekorasyon Hizmetleri

İç Dekorasyon Hizmetleri
İç Dekorasyon Hizmetleri
İç Dekorasyon Hizmetleri

İç Dekorasyon Hizmetleri

Hayal gücü ve yeteneğin birleştiği estetiğe hitap eden iç dekorasyon işleriniz için firmamız sizler için iç mimarlık projeleri yürütmektedir. Adresimizde her zaman iç mimarlık ve iç dekorasyon alanında sizlere yardımcı olabilecek geniş bakış açısı ile yaklaşan tecrübeli iç mimarlar ile yardım etmeye hazırız.

Firmamız tasarımlarını yansıttığı büyük projelerde çalışma ve uygulama alanları bulmuştur. Bu kapsamda iç dekorasyon her binanın içerisine farklı bakış açısı getirerek yeniden yorumlanmasına yardımcı olmaktadır. Binalar da tıpkı insanlar gibidir. Yaşam alanlarımız bizlerin bir yansıması olarak var olurlar. Her kişinin yaşanmışlığından, hayatından izler taşırlar. Ancak bu sayede bir yaşam alanı sıcaklığı oluşturulabilir. Firmamız da yaşam alanlarını kişilere özel kılmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İç dekorasyon mükemmel oranda hazırlanmış ölçülerde ve dekorasyon fikirlerinde yaşamanıza olanak tanımaktadır.

 • Alçı Hizmetleri
 • Boya ve Badana Hizmetleri
 • Fayans Döşeme Hizmetleri
 • Tuvalet Banyo Yapım Hizmetleri
 • Spot Işık Hizmetleri
 • Anahtar Teslim Dekorasyon Hizmetleri
 • Alüminyum Asma Tavan
 • Alçıpan Asma Tavan
 • Gergi Tavan Yapımı
 • Taşyünü Tavan Yapımı
 • PVC Pimapen Montajı

Günlük yaşamın vazgeçilmez maddelerinden bir tanesi hiç kuşkusuz, polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan bu polimer ailesinin önemli bir üyesidir ve modern bir sentetik (yapay) malzemedir. İki doğal kaynak olan petrol ve tuz’dan üretilen PVC, ticari anlamda ilk olarak gelişen plastiklerden biriydi. Günümüzde PVC, çocuk oyuncaklarından, su toplama ve dağıtma borularına, şişe ve torba yapımına, çeşitli spor malzemelere, otomobil döşemelerine ve silecek sistemlerine, pencere profillerine, pillere, elektrik izolasyon maddelerine, kablolara, kredi kartlarına, yiyecek kaplarına, kan torbası, serum tüpü, ameliyat eldiveni ve kalp kateteri gibi tıbbi malzemelere kadar modern yaşamımızda bir çok değişik uygulamalarla çok geniş kullanıma sahiptir.

Banyo yenileme işlemleri için banyo seramik fiyatlarını bilmeniz gereklidir. Seramikler banyoya asaletini kazandıran, görsel olarak banyonun kusursuz bir arınma odası olmasını sağlayan ve ışığın yardımı ile ışıl ışıl bir banyo oluşmasını sağlayan temel dekorasyon unsurlarıdır. Banyo seramikleri kalite olarak sınıf sınıf olduğundan kullanacağınız seramik türüne ve desenine göre fiyat değişkenlik gösterir. Örnek olarak birinci sınıf bir banyo seramiği kullanacaksanız metrekaresi ortalama 45 TL ile 80 TL arasında değişir. İkinci sınıf bir banyo seramiği tercih edecekseniz rakam daha aşağılara düşerek 20 TL ile 60 TL arasında değişir. Ortalama 20 metrekarelik bir banyo dekorasyonu veya banyo yenileme işlemi yapacaksanız zemin ile birlikte 30 metrekarelik banyo seramiği ihtiyacınız olacaktır. Ancak seçilen malzemeye göre fiyatlarda değişiklik görülebilir.

Yeni bir eve taşınacaksınız ya da bulunduğunuz ev içerisinde belirli başlı tadilat işlemleri gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda yapılması gereken en önemli işlerden bir tanesi de her zaman için işin ustasını bulmak olduğunu herkes kabul etmektedir. İşini tam anlamıyla yapamayan kişiler ne kadar kaliteli mal kullanırlarsa kullansınlar, iş tamamlandıktan sonra arzu edilen görüntü maalesef ki elde edilemeyecektir. Bu gibi durumlardan kurtulmak için, özellikle de uygun fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız işinin ehli kişilerle çalışmanız sizlerin yararına olacaktır.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerinizi sorunsuz, zamanında, ekonomik ve kişiye özel çözümlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Anahtar teslim tadilat ve dekorasyonda yapılan işlerden bazıları, kırım ve söküm işleri, şantiye sonrasında şantiyeden çıkan molozlerın moloz atım yerllerine atılması, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, su tesisatı, kaba sıva, ince sıva, saten sıva, şap işleri, kartonpiyer işleri, stropiyer işleri, gizli ışık, niş,parke işleri, seramik kaplama, bölme duvar, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, salon ışıklandırmaları,mobilya işleri vb.uygulamaları tecrübeli ekibimizle yapmaktayız ve sizide referanslarımız arasında görmek istiyoruz.

Taşyünü asma tavan plaka, akustik, hijyen, ısı izolasyonu, yangın ve nem dayanımı konularında farklı beklentileri ekonomik şekilde ve sınırsız yüzey seçenekleri ile karşılayabilmesi sayesinde tüketiciler tarafından tercih edilir olmuştur.

İç Dekorasyon Hizmetleri
İç Dekorasyon Hizmetleri
İç Dekorasyon Hizmetleri

Fiyat Bilgisi İçin İletişime Geçebilirsiniz

Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.