Parke Hizmetlerimiz

Parke Hizmetlerimiz
Parke Hizmetlerimiz
Parke Hizmetlerimiz

Parke Hizmetlerimiz

Ahşap Masif Parke zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen sağlıklı parke çeşitlerinden biridir. Masif Parke, Uzun ömürlü olması, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesi sayesinde günümüzde de sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir. Masif parke üretimi, dayanıklı, uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır. Tamamiyle masif parke olması sebebiyle yeterince çok sistire payı vardır bu sayede uzun seneler boyunca sağlıklı yapısını ve ilk günkü görünümünü korur. Masif Parke ile ilgili maliyet konusuna geldiğimizde masif parke fabrikası olmamız sebebiyle; uygun fiyatlı masif parke ürünler, butik ve eşsiz ürünler ve özel proje ürünleri olarak bir çok ürünü müşterilerimize sunmaktayız. Bu bağlamda laminant parke fiyatına bile masif parke alabilirsiniz veya lamine parke fiyatlarında masif parke alabilirsiniz. Masif Parke, bir çok mekânda özellikle konut, villa, restorant, otel, alışveriş merkezi ve iş yerleri için vazgeçilmez tercih sebebi olmaya devam etmektedir…

  • Laminant Parke İmalatı
  • Ahşap Parke İmalatı

Laminat parke ağaç sektörünün yan ürünleri olan talaş kırpıntı gibi ürünlerin yüksek ısılı işlemler altında birleştirilerek (preslenerek) laminat parkenin orta tabakasındaki yüksek dayanımlı ağaç lifler yanı HDF oluşturur.
HDF dediğimiz orta tabakanın üzeri dekor kağıdı ve yüksek kalitedeki koruma tabakası ile kaplanarak laminat parkenin imalatı tamamlanmaktadır.

Ahşapın kimyasal yapısına herhangi bir müdahalede bulunulmadan kendi doğal  yapısı korunan ahşap yer kaplama malzemesidir. Çeşitli ebatlarda üretile bilen masif parkenin yüzeyleri düzgün kısa ve uzun kenarlara açılan lamba zıvanalar ile sağ ve sol olarak birbirilerine birleşmesi sonucu zemine yapıştırılması mümkündür. Genel olarak masif parke 14mm ve 22mm olarak kalınlıkları değişkenlik gösterebilir. masif parke özelliği itibari ile defalarca sistre edilebilir ve ilk gün ki gibi görünüm  sağlayabilir.

Parke Hizmetlerimiz
Parke Hizmetlerimiz
Parke Hizmetlerimiz

Fiyat Bilgisi İçin İletişime Geçebilirsiniz

Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.